XXXII Sympozjum u Zeusa i XXIII Spotkanie u Hery

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Koło nr 1 przy PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów zorganizowało Sympozjum u Zeusa i Spotkanie u Hery. Impreza odbyła się w Hotelu „Wodnik” w Słoku

K1 SEP

10/7/2022

Od czasu covid19 wiele się zmieniło. Ograniczono lub zaniechano spotkań. Do tradycji należało spotykanie się jesienią na Sympozjum u Zeusa i Hery.
W 2022 roku koło restrykcji zatoczyło pełny krąg, a Koło nr 1 przy Elektrowni Bełchatów wraz z nowym Prezesem i Zarządem kolejenej kadencji powróciło do tradycji i rozpoczęło kolejny rozdział.
Zeus znów zszedł z greckich gór Olimpu i gościł pośród elektryków, energetyków, górników oraz innych sympatycznych gości, którzy lubią świetną zabawę.
Wraz z nim przybyła piękna Hera, w bawialni której pląsały zacnej urody boginki oraz śliczne panie, chcące skosztować ambrozji i posmakować boskiej uczty przy dźwiękach atrakcyjnej muzyki. Usługiwali im przystojni i dzielni Hoplici, dzięki którym uśmiech na twarzach naszych gości równie często i długo gościł.

Zarząd Koła nr 1 przy Elektrowni Bełchatów gorąco dziękuje wszystkim zaangażowanym w przygotowanie w '22 roku sympozjum Zeusa i Hery.
Serdeczne podziękowania dla Sponsora strategicznego PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów oraz pozostałych sponsorów tegorocznej uroczystości.
Z nadzieją i determinacją będziemy przygotowywać kolejne takie wydarzenia.
Już dzisiaj zapraszamy na kolejne sympozja gdzie uraczy Was Hera, Zeus, Prezes i .. ambrozja..